Bicester Box League - Series Three  - Fourth Round Fixtures

The Deadline to complete your match is Friday the 15th of November

Please play your match early!!


If you want to download a blank scorecard to record your result there is one here
 

Division 1
(played on Thursday the 7th of November)

 Player Jamie Felton Craig Chattey Gordon Dunn Julian Cordy
 (Substitute?)        
 SET 1 6 6 4 4
 SET 2 6 0 6 0
 SET 3 3 6 6 3
 TOTALS 15 12 16 7

  Winner/
Relegated

stay stay winner : ) relegated : (

 

Division 2
(arranged for 8:00 p.m. on Thursday the 14th of November)

 Player Grant Munday Karen Nelson Alan Hall Marc Nelson
 (Substitute?)        
 SET 1        
 SET 2        
 SET 3        
 TOTALS        

 Promoted/
 Relegated

       

 

Division 3
(played on Sunday the 13th of October)

 Player Paul Abson Thorsten Moll Nick Lyne Elizabeth Watt
 (Substitute?) (Julian Cordy)      
 SET 1 6 3 6 3
 SET 2 0 6 6 0
 SET 3 6 6 0 0
 TOTALS 12 (10) 15 12 3

 Promoted/
 Relegated

stay promoted : ) stay relegated : (

 

Division 4
(played on Sunday 6th of October)

 Player Neal Rowe Tom Hodges Simon Goss Cathy Wigmore
 (Substitute?)        
 SET 1 6 3 3 6
 SET 2 6 6 0 0
 SET 3 6 1 6 1
 TOTALS 18 10 9 7

 Promoted/
 Relegated

promoted : ) stay stay relegated : (

 

Division 5
(played on Wednesday the 23rd of October)

 Player Ronan Goss Tom Beaumont Catalin Idvu Cosmin Jica
 (Substitute?)        
 SET 1 1 1 6 6
 SET 2 2 6 2 6
 SET 3 3 6 6 3
 TOTALS 6 13 14 15

 Promoted/
 Relegated

relegated : ( stay stay promoted : )

 

Division 6
(played on Sunday 6th of October)

 Player Sue Morton John Berry Paul Cousins Daniel Morris
 (Substitute?) (Karen Lim)      
 SET 1 1 6 1 6
 SET 2 6 6 4 4
 SET 3 6 1 1 6
 TOTALS 13 (10) 13 6 16

 Promoted/
 Relegated

stay stay relegated : ( promoted : )

 

Division 7
 

  TBA Alberto Lombardo Graham Jenner Jonathan Hill
 Player        
 (Substitute?)        
 SET 1        
 SET 2        
 SET 3        
 TOTALS        

 Promoted

       

Nick Adams
Box League Bloke
email